OFICJALNA STRONA POLSKIEGO IMPORTERA PRESTIGE ITALY

Prestige logo
Tel: 784 970 857 (Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 18:00) | 

X tree

Nowa technologia - Xtree
PXT, Prestige X-tree

Nowa terlica (za dopłatą) o dodatkowych właściwościach amortyzacyjnych. Terlica posiada wycięcia na kości miednicy tak aby jeździec miał jeszcze większe poczucie głębokości dosiadu przy jednoczesnej zwiększonej amortyzacji. Zalecane dla jeźdźców cierpiących na schorzenia kręgosłupa i na wszystkich którzy szukają jeszcze więcej komfortu.

Zwykła techologia - Xtree
PST, Prestige standard tree

Standardowa wysokojakościowa terlica wykonana z elastycznego wytrzymałego tworzywa sztucznego. Od lat dobrze znana i ceniona przez najlepszych jeźdźców na Świecie.

Terlica - serce naszych siodeł

Technologia

Prestige Italia posiada swoje własne terlice. Charakteryzują się one doskonałą wytrzymałością (są objęte dożywotnią gwarancją) i jednocześnie amortyzują doskonale wagę jeźdźca. Terlice posiadają elastyczność która idealnie podąża z ruchem konia. Terlice to serce siodła, jej elastyczność, wytrzymałość i podążanie za ruchem to jej najważniejsze cechy. Lekkie, nadzwyczaj paltyczne terlice umożliwiają prostą i łatwo korektę w naszej firmie. Wypróbuj jakość siodeł Prestige uszytych na nowoczesnych terlicach.

Torsion system

Każdy koń, zależne od chodu wykonuje skręt wzdłuż swojej osi. Prestige stworzył nową terlice która pracuje wraz z ruchem konia i zapobiega dodatkowym obciążeniom związanymi z nierównomiernym rozłożeniem ciężaru jeźdźca na koński grzbiet.

X tree
Elastic tree

Elastyczność pionowa pozwala przejąć energię jeźdźca i równomiernie rozłożyć ją na koński grzbiet.

X tree
Balance

Równowaga i precyzyjne określenie najniższego punktu w terlicy to gwarancja doskonałej równowagi i komfortu dla jeźdźca.

X tree
Comfort zone

Poprzez anatomiczny kształt siodła prestige sa nadzwyczaj wygodne i miękkie także specjalne terlice dla młodych adeptów jeździectwa.

X tree
Guarante

Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów w siodle, nie musisz się obawiać o uszkodzenie łęku. Jednak dla twojego bezpieczeństwa udzielamy dożywotnia gwarancja na łęk.

X tree