OFICJALNA STRONA POLSKIEGO IMPORTERA PRESTIGE ITALY

Prestige logo
Tel: 784 970 857 (Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 18:00) | 

Dopasowane

Na początku przetestuj

Nie wiesz jakie siodło będzie dla Ciebie odpowiednie?

Od ponad 17 lat oddajemy Państwu ponad 40 siodeł nieodpłatnie do testowania, na terenie całej Polski. Tylko dlatego, aby byli państwo w pełni zadowoleni ze swojej decyzji. Jeżeli jeszcze się wahasz z zakupem nowego siodła, zapraszamy do kontaktu (telefon poniżej).

Jak przebiega testowanie siodła?
  1. Najpierw pomagamy Ci wybrać model siodła do testów.
  2. Następnie wpłacasz 50% wartości nowego siodła jako kaucję zwrotną + 50zł jako koszt transportu siodła.
  3. Wysyłamy do Ciebie siodło na wskazany adres na terytorium Polski
  4. Okres testowanie trwa od 2 do 3 dni roboczych.

Umów się z nami na spotkanie

Spodobało Ci się testowane siodło? Chcesz mieć idealnie spasowane siodło dla Ciebie i twojego konia? Możesz umówić się z nami na spotkanie.

Ikona telefonu 784 970 857

Proces zamawiania siodła na miarę

Po ustaleniu, jaki model siodła jest najwygodniejszy dla jeźdźca ustalamy datę spotkania.

Zbieranie pomiarów

Wykwalifikowany Prestige Saddlefitter odwiedza Państwa stajnie i przeprowadza wywiad dotyczący konia i preferencji jeźdźca. Saddle fitter ściąga miarę z konia i dokonuje oględzin końskiego grzbietu. Po ustaleniu wielkości siodła, tybinki i bloku są przygotowywane dokument dot. zamówienia siodła które określają odpowiedni punkt równowagi uwzględniając indywidualną budowę anatomiczną końskiego grzbietu.

Pomiary konia
Miejsca pomiarów 1
Miejsca pomiarów 2
Pomiary konia
Proponowane rozwiązanie

Następnie zebrane pomiary są analizowana i proponujemy państwu wykonanie odpowiedniego siodła.

Pomiary konia
Pomiary konia
Pomiary konia
Pomiary konia
Okres oczekiwania na siodło szyte na miarę

Okres oczekiwania na siodła szyte na miarę wynosi od 3-8 tygodni (+4 tygodnie- jeżeli siodło zostało zamówione w sierpniu – w związku z wakacyjnym zamknięciem fabryki).

Nie wykonujemy dopasowywania siodła na miejscu, iż jest niemożliwe z powodu na brak odpowiedniego sprzętu i do prasowania i przygotowywania idealnej struktury poduszki.

Gotowy produkt

Po otrzymaniu gotowego produkt z fabryki, jest on jeszcze raz poddany kontroli pasowności u nas w siedzibie spółki. Produkt zostaje wysłany na koszt odbiorcy za pobraniem lub poprzednią wpłatę.

Siodło - produkt końcowy

Jeżeli zmienię konia lub koń się zmieni?

Każde siodło może być dowolnie dopasowywane na innego konia. Jednakże jest to usługa dodatkowo płatną. Poduszki wełniane są bezproblemowe z korygowaniu (odpłatnie) jednakże lateksowe mogą wymagać poduszek korekcyjnych.

Każdy koń, jak każdy żywy organizm ma prawo się zmienić, na to wpływają wiele czynników – trening, karmienie, choroby, wiek – więc siodło może przestać odpowiednio leżeć na końskim grzbiecie po czasie i dodatkowa korekta może być konieczna. Odpowiednie dopasowanie jest istotnym elementem ale nie jedynym który zabezpiecza grzbiet przed urazami.